Menu

TAKSOMETRU VEIDI

Šobrīd mūsu autoparks piedāvā trīs taksometru veidus (skat. zemāk)

Vieglie taksometri.

Taxi1
uzladews
tax1
Taxi2

Red Cab autoparkā klientu vajadzībām ir pieejamas vieglās automašīnas Ford S-Max. Tās ir automašīnas ar ērtāko iekāpšanu klientiem, visplašāko vietu aizmugurē sēdošajiem pasažieriem, kā arī ietilpīgu bagāžas nodalījumu.Taksometri aprīkoti ar klimata kontroles sistēmām.

Kids Taxi (taksometri bērniem).

Vecākiem ar bērniem un mazajiem pasažieriem piedāvājam bērniem draudzīgos bērnu taksometrus Kids Taxi.
Šo taksometru priekšrocības ir to piemērotība bērnu drošībai, izklaides vajadzībām, kā arī iespēja pārvadāt bērnus bez vecāku klātbūtnes.
Taksometri aprīkoti ar:

  • sēdeklīšiem visa vecuma grupām,
  • krāsojamām grāmatām, uzlīmēm u.c.
  • īpašiem krītiņiem krāsošanai uz stikla.

Par bērnu taksometru vadītājiem izraudzīti tādi darbinieki, kuri paši ir tēti vai mammas, turklāt ir nesmēķētāji. Taksometri noformēti ar bērniem tīkamu dizainu. Bērnu taksometri ir tikai Ford S-Max automašīnas, kurām ir visplašākais un ērtākais salons pasažieru pārvadāšanai. Ja bērna aizvešanai uz bērnudārzu vai skolu Kids Taxi pakalpojumus grasaties izmantot regulāri, piedāvājam slēgt sadarbības līgumu, kurš vecākiem būs gan kā drošības garants. Lūdzam Kids Taxi izsaukšanu veikt savlaicīgi.

Papildus informācija:
Jautājumus par Kids Taxi piedāvājumu un sadarbības līgumu noslēgšanu gaidīsim uz e-pastu redcab@redcab.lv
Kids Taxi iespējams pasūtīt pa ierastajiem tālruņiem: 8383

8-vietīgie taksometri.

Red Cab autoparkā pieejami arī lielākām pasažieru grupām paredzētie 8-vietīgie Ford Tourneo Custom un Renault Trafic markas mikroautobusi. 8-vietīgos taksometrus iecienījušas gan ģimenes ar bērniem, gan sportisti ar sporta inventāru, gan pieaugušo un bērnu ballīšu kompānijas. Mikroautobusiem ir plašs un ērts salons, liels bagāžas nodalījums. Tie aprīkoti ar klimanta kontroles iekārtām. 8-vietīgā taksometra izsaukšanas pakalpojums pieejams par nelielu papildus samaksu.