Menu

TAKSOMETRU VEIDI

Šobrīd mūsu autoparks piedāvā četrus taksometru veidus (skat. zemāk)

Vieglie taksometri.

DSC_1901ws
DSC_2296w
uzladews
tax1
DSC_6092ww
DSC_4483ww

Red Cab autoparkā klientu vajadzībām ir pieejamas 190 vieglās automašīnas Ford S-Max un Renault Trafic. Tās ir automašīnas ar ērtāko iekāpšanu klientiem, visplašāko vietu aizmugurē sēdošajiem pasažieriem, kā arī ietilpīgu bagāžas nodalījumu.Taksometri aprīkoti ar klimata kontroles sistēmām un bezmaksas wi-fi internetu taksometra salonā.

Kids Taxi (taksometri bērniem).

Vecākiem ar bērniem un mazajiem pasažieriem piedāvājam bērniem draudzīgos bērnu taksometrus Kids Taxi.
Šo taksometru priekšrocības ir to piemērotība bērnu drošībai, izklaides vajadzībām, kā arī iespēja pārvadāt bērnus bez vecāku klātbūtnes, iespēja pārvadāt bērnus bez vecāku klātbūtnes, norēķināties ar savu maksājuma karti par bērna braucienu attālināti un sekot brauciena maršrutam.
Taksometri aprīkoti ar:

  • sēdeklīšiem visa vecuma grupām,
  • krāsojamām grāmatām, uzlīmēm u.c.
  • īpašiem krītiņiem krāsošanai uz stikla.

Par bērnu taksometru vadītājiem izraudzīti tādi darbinieki, kuri paši ir tēti vai mammas, turklāt ir nesmēķētāji. Taksometri noformēti ar bērniem tīkamu dizainu. Bērnu taksometri ir tikai Ford S-Max automašīnas, kurām ir visplašākais un ērtākais salons pasažieru pārvadāšanai. Ja bērna aizvešanai uz bērnudārzu vai skolu Kids Taxi pakalpojumus grasaties izmantot regulāri, piedāvājam slēgt sadarbības līgumu, kurš vecākiem būs gan kā drošības garants. Lūdzam Kids Taxi izsaukšanu veikt savlaicīgi.

Papildus informācija:
Jautājumus par Kids Taxi piedāvājumu un sadarbības līgumu noslēgšanu gaidīsim uz e-pastu kidstaxi@redcab.lv
Kids Taxi iespējams pasūtīt pa ierastajiem tālruņiem: 8383

8-vietīgie taksometri.

Red Cab autoparkā pieejami arī lielākām pasažieru grupām paredzētie 8-vietīgie Ford Tourneo Custom un Renault Trafic markas mikroautobusi. 8-vietīgos taksometrus iecienījušas gan ģimenes ar bērniem, gan sportisti ar sporta inventāru, gan pieaugušo un bērnu ballīšu kompānijas. Mikroautobusiem ir plašs un ērts salons, liels bagāžas nodalījums. Tie aprīkoti ar klimanta kontroles iekārtām. Taksometrā pieejams bezmaksas wi-fi internets. 8-vietīgā taksometra izsaukšanas pakalpojums pieejams par nelielu papildus samaksu.

uzlimes_berniem_ar_kids_taxi

collect_pins_here_resizable_lv

reklāma taksometros
flyart